کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

عینک آفتابی چوبی

لنزهای مربعی دارای یک زاویه کوچک هستند که تاکید منحصربفردی بر نگاه کلاسیک دارد. زوایای تیز به خوبی در برابر منحنی های نرم تر از چهره های دور و شکل بیضی شکل کار می کنند اما این قاب های پویا به اندازه کافی قابل اندازه گیری هستند تا بتوانند از چهره های گسترده تر، مستطیل شکل نیز استفاده کنند.
استفاده از چوب طبیعی به این معنی است که هر جفت منحصر به فرد است و می تواند در آب شناور شود. لنزهای پلاریزه می توانند دید کریستالیزا را با حفاظت UV400 و پوشش مقاوم در برابر خراش ارائه دهند.
- و سبک سبک کلاسیک که به نظر همه چیز خوب است. هر جفت شامل موارد و کیسه چوب حکاکی شده است. عینک آفتابی دست ساز ساخته شده از چوب طبیعی درجه یک.
- معبد پررنگ صاف به راحتی و راحت برای مردان و زنان مناسب است. آنها هدیه ای عالی برای هر دو مرد و زن هستند. ما در محصولات عینک آفتابی ما مطمئن هستیم. اگر شما مال خود را دوست نداشته باشید، آنها را برای بازپرداخت کامل به آنها بازگردانید.
- طراحی شده با لنزهای با کیفیت بالا قطبی، CE Cat3 Polarized، که 100٪ حفاظت در برابر اشعه های UV را تضمین می کند. حفاظت در برابر CE EN1836 و ANSI Z80.3 USA. طراحی هر قطعه منحصر به فرد و غیر قابل بازگشت است.
کارخانه ما یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان درگیر در عینک آفتابی چوب عمده فروشی است. علاوه بر این، ما عینک های آفتابی چوبی خود را که در چین به بسیاری از کشورها و مناطق صادر شده است صادر می کنیم. خوش آمدید به عینک آفتابی سفارشی و چوبی با ما.
  • عینک آفتابی جدید

    عینک آفتابی جدید

    جزئیات سریع · محل منبع: ژجیانگ، چین (سرزمین اصلی) · نام تجاری: Eugenia · شماره مدل: A001 · سبک: عینک آفتابی · لنز مواد: قطبش · قاب ماده: چوبی · سن: بزرگسالان، بزرگسالان · لنزهای اپتیکی ویژگی: آینه لنزها رنگ: آینه · قاب قاب: چوبی · نام: معروف 2017 ...بیشتر

  • لوگو سفارشی النگو عینک طبیعت بامبو قطبی شده 2017 برای مردان و زنان

    لوگو سفارشی النگو عینک طبیعت بامبو قطبی شده 2017 برای مردان و زنان

    جزئیات سریع بسته بندی و تحویل مزیت ما به عنوان زیر تجربه تجارتی 22 ساله و 14 سال تجربه صنعتی با راه حل های همه در یک - 1200 طرح های جدید هر سال انتشار - BSCI و حسابرسی کارخانه SEDEX - آزمایشگاه در خانه برای کنترل کیفیت سازگاری برای مطابقت با اروپا. ..بیشتر