کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

بچه ها عینک آفتابی

بچه ها عینک آفتابی به چشم از تابش خیره کننده و یا نامرئی اشعه UV مضر محافظت می کند طراحی شده است. بهترین محافظ لنز باید از کیفیت بالا نوری شیشه ای یا پلاستیکی ساخته شده است. پلاستیکی به ضربه از شیشه مقاوم تر است اما ضرر است که سطح منوط به سایش است. هنگام خرید آینه تخت شما لنز خراش و بافت و حباب و نقاط و نقص دیگر را بررسی می کند.

قاب باید ساخته شده از فلز و پلاستیک های قوی و گوش و بینی و معابد باید راحت است که پوشیده باشد. فریم های تیره بهتر از نور آنهایی هستند چرا که روشنایی نور قاب می تواند آسیب بینایی خود را. محافظت 100 ٪ اشعه ماوراء بنفش، محافظت کامل در UV-A، UV-B & UV-C 400. فیلتر رده 3: حفاظت در برابر نور خورشید قوی. گسترده معابد اضافی محافظت کند.

انعطاف پذیر لاستیکی با تکنولوژی بالا الاستیک و پایدار است و راحتی پوشیدن بالا را فراهم می کند. عینک آفتابی برای کودکان و نوجوانان جوان عملا شکست ناپذیر است. اگر چه عینک بچه ها اسباب بازی نیست، آن هنوز هم بچه ها با آنها بازی رخ می دهد. این است که چرا آنها را مطابق با استاندارد اروپا سخت برای اسباب بازی طراحی شده اند. علاوه بر این، لنزهای با کیفیت بالا، بنابراین کاهش بازتاب پلاريزه هستند. علاوه بر این، افزایش کنتراست - رنگ قوی و واضح به نظر می رسد و چشم - حتی در نور خورشید می توانید استراحت.

کارخانه ما یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان در عینک آفتابی بچه های عمده فروشی مشغول است. علاوه بر این، ما صادر شده عینک آفتابی نوجوانان ما محصولات ساخته شده در چین برای بسیاری از کشورها و مناطق. عمده فروشی عینک آفتابی سفارشی و ارزان نوجوانان با ما خوش آمدید.
  • محصولات TPE با محیط زیست، عینک آفتابی Polarized Baby

    محصولات TPE با محیط زیست، عینک آفتابی Polarized Baby

    فن آوری رنگ اسپری، سازگار با محیط زیست، مقاومت در برابر فشار و نرمی می تواند مانع از آسیب دیدن عینک شود، مواد نرم TPE بهترین اسباب بازی برای کودکان است. عینک آفتابی Polarized Baby اجازه می دهد که نور را از طریق لنز تحت نور قوی عبور دهد تا بتواند از چشمان...بیشتر

  • TPE نرم مواد اسباب بازی بچه ها بچه آفتابی پولاریزه

    TPE نرم مواد اسباب بازی بچه ها بچه آفتابی پولاریزه

    مراقبت از کودک شما و شروع با عینک آفتابی. این محصول از مواد TPE که انعطاف پذیر، نور و بینی فشار ساخته شده است. TPE و باعث قطبی شده عینک آفتابی نرم استفاده و روشن تر. لنز تصویب پلاروید فیلم به طور کامل محافظت کودک چشم نقاشی های سازگار با محیط زیست فناوری سلامت و ایمنی. این...بیشتر