کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

آفتابی کوپر

عینک آفتابی مس ما سالها تجربه طراحی نوری را با یک تحقیق علمی بزرگ و روزافزون برای بازآفرینی نوآوری لنز در تکنولوژی لنز تنها طراحی شده برای به حداکثر رساندن بهترین انتقال از اشعه های خوب خورشید (موج نور آبی خاص)، در حالی که هنوز مسدود کردن بد اشعه (UV و نور موج کوتاه آبی). نشان داده شده است که قرار گرفتن در معرض اشعه "خوب" برای کمک به ترتیب ریتم بدن انسان با اولویت طبیعی خود برای رنگ خاص و طول موج، ایجاد تغییرات مثبت است که می تواند به هماهنگ سازی بدن کمک کند.

عینک آفتابی، همچنین به عنوان سایه آفتاب شناخته می شود، برای سایه زدن استفاده می شود. در خورشید، مردم معمولا اندازه شاخهای را برای تنظیم شار نورانی تنظیم می کنند. هنگامی که شدت نور بیش از توانایی چشم انسان برای تنظیم است، به چشم انسان آسیب می رساند.
بنابراین، در فعالیت های در فضای باز، به ویژه در تابستان، برای جلوگیری از خستگی ناشی از تنظیم چشم یا آسیب ناشی از تحریک نور شدگی لازم است که نور خورشید از نور خورشید جلوگیری شود.
عینک آفتابی مسی می تواند جلوی درخشش ناخوشایند را بگیرد و از چشم شما از اشعه UV محافظت کند. همه اینها به دلیل فیلتر پودر فلزی است که نور آن را "انتخاب" می کند. عینک های رنگی می توانند بخشی از گروه هایی را که اشعه خورشید را تشکیل می دهند، انتخاب کنند، زیرا پودر فلزات بسیار خوبی دارد.

کارخانه ما یکی از حرفه ای ترین تولید کننده های فعال در عینک آفتابی مس است. علاوه بر این، محصولات عینک آفتابی مس ما را به بسیاری از کشورها و مناطق ساخته شده در چین صادر کرده ایم. خوش آمدید به عینک های آفتابی سفارشی و ارزان با ما.
 • عینک آفتابی فلزی

  عینک آفتابی فلزی

  * فلزی ما عینک آفتابی می توانید از بین بردن انعکاس نور و نور پراکنده و محافظت از چشم کاملا. آفتابی تابش خیره کننده و رقیق بنابراین چشمان خود را راحت تر و بهتر می بینید قطع.
  * این برنامه گسترده است که مناسب برای خانه قایقی و رانندگی، در حال اجرا، ماهیگیری، مسابقه، اسکی و...
  بیشتر

 • عینک آفتابی Discount New Trend طراحی عینک آفتابی برای مردان

  عینک آفتابی Discount New Trend طراحی عینک آفتابی برای مردان

  جزئیات سریع · محل منبع: ژجیانگ، چین (سرزمین اصلی) · نام تجاری: Eugenia · شماره مدل: S6680 · سبک: عینک آفتابی · لنز مواد: لنز AC · قاب ماده: عینک آفتابی قاب فلزی · سن: زنان · لنز نوری ویژگی: آینه · لنز رنگ: آینه · قاب قاب: پلاستیک · نام: ...بیشتر

 • عینک آفتابی فلزی ساخته شده در چین

  عینک آفتابی فلزی ساخته شده در چین

  جزئیات سریع · محل منبع: ژجیانگ، چین (سرزمین اصلی) · نام تجاری: Eugenia · سبک: مد عینک آفتابی · لنز مواد: کامپیوتر · قاب مواد: مس · سن: بزرگسالان، بزرگسالان · لنزهای اپتیکی ویژگی: آینه · لنزها رنگ: آبی · Frame Color: sliver، sliver · نام: مد لباس با کیفیت بالا ...بیشتر