کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طبقه بندی لنز
- Apr 22, 2017 -

لنز ضد بازتاب محافظ، لنز رنگی، لنز رنگ شده، لنزهای قطبی و لنز تغییر رنگ و دیگر پنج: عینک آفتابی انواع لنز تقریبا تقسیم شده است.

محافظ لنز 1. ضد بازتاب: این لنز با یک لایه نازک از فلوراید منیزیم بر روی سطح برای جلوگیری از انعکاس نور پوشش داده شده، بنابراین شما می بینید همه چیز روشن تر و به تداخل نور قوی موضوع نیست. برای تشخیص اینکه آیا عینک آفتابی خود را واقعا استفاده از لنزهای محافظ ضد بازتاب، شما می توانید عینک در منبع نور نقطه، اگر شما بنفش یا سبز منعکس کننده، به این معنی است که لنز است در واقع با فیلم محافظ ضد بازتاب پوشش داده شده.

2. لنز رنگ: همچنین به عنوان "لنز رنگی" شناخته شده است، که شده است، در فرایند تولید لنز، با برخی از مواد شیمیایی، به طوری که رنگ لنز، برای جذب طول موج خاصی از نور. این نوع شایع ترین استفاده از لنز برای عینک آفتابی است.

لنز 3. رنگی: این لنز ارائه همان اثر به عنوان لنز رنگ، فقط در راه های مختلف ساخته شده، آن را به رنگ پوشش داده شده بر روی سطح لنز است، شناخته شده ترین است "شیب لنز رنگ"، رنگ بالاتر عمیق ترین، و سپس به پایین کم عمق است. به طور کلی دارای درجه عینک آفتابی عمدتا رنگ راه رنگ برای مقابله با لنز.

4. لنزهای قطبی: به منظور فیلتر خورشید در آب، زمین و یا برف در همان جهت از نور خیره کننده، در لنز برای پیوستن به عمودی به رنگ های خاص، شناخته شده به عنوان لنزهای پولاریزه. ایده آل برای ورزش در فضای باز (به عنوان مثال فعالیت های دریا، اسکی یا ماهیگیری).

5. تغییر رنگ لنز: همچنین به عنوان شناخته شده "لنز به نور." از آنجا که در لنز با اضافه کردن مواد شیمیایی هالید نقره، به طوری که لنز بی رنگ و شفاف اصلی، در مورد نور قوی، آن را تبدیل به یک لنز رنگی، به انجام حفاظت، آن را مناسب برای استفاده داخلی و خارجی در همان زمان است.

6. عینک آفتابی کلیپ: عینک آفتابی کلیپ برای گروه کوته طراحی عینک آفتابی، موثر ضد تابش خیره کننده، ضد اشعه ماوراء بنفش طراحی شده است. به ویژه مناسب برای رانندگی، در فضای باز، ماهیگیری و سایر ورزش در فضای باز. قطبش فن آوری لنز، وضوح تصویری تا حد زیادی بهبود یافته است. از بین بردن 99٪ از نور منعکس شده و نور پراکنده، به طوری که بینایی خود را روشن تر و انعطاف پذیر. لنز ویژه فیلم برای تقویت درمان، اثر مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر خراش، مقاومت به ضربه.