کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مهم است بدانیم که عینک خواندن
- Jun 03, 2017 -

عینک خواندن عمدتا برای پاسخگویی به نیازهای چشم های جمعیت قدیمی است. Presbyopia یک پدیده فیزیولوژیک طبیعی است، نه بیماری چشم، و نه در سن سالمندان exsist. 40 سال سن با لنز چشم انسان به تدریج فیبروز اسکلروز، عضله سلیاری به تدریج فلج، به طوری که چشم انسان نمی تواند به طور موثر شکل چشم (تغییرات محوری) تنظیم، تنها با تنظیم فاصله بین چشم و جسم، اشیاء باید به طور واضح و دقیق نقل مکان کرد، زمانی که حالت چشم، پیش دبلیوپی نامیده می شود. Presbyopia به منظور استفاده از فاصله اصلی در استفاده از بینایی باید عینک های چشم برای مکمل چشم را بپوشاند، برای دیدن دوباره روشن، بدون اغراق می گویند، عینک خواندن هر کس در وسط چشم دوم است. استفاده از عینک های خواندن، مردم کیفیت زندگی را بهبود می بخشد، نقش مهمی ایفا می کند.

درجه سن مربوط به سن است. به عنوان مثال، در سن 45 سالگی، قدرت + 1.50D (یعنی 150 درجه)، تا 50 سالگی است، هرچند شما عینک میزنید، قدرت به 2.00D + (یعنی 200 درجه) افزایش خواهد یافت. مردم اصرار داشتند که عینک خواندن را نداشته باشند، سپس عضله دشوار و جامع نمی تواند تنظیم شود، مشکل خواندن را افزایش می دهد، در نتیجه سرگیجه، تورم و بسیاری از علائم دیگر که بر زندگی و کار تاثیر می گذارد بسیار ناعادلانه است. بنابراین، عینک presbyopia با بازی، تاخیر نمی کند. پس از سن، اصلی با عینک خواندن کافی نیست، بلکه جایگزینی به موقع است.

بنابراین، عینک خواندن نمی تواند در نهایت برای مدت زمان طولانی برای پوشیدن عینک های نامناسب استفاده کند، نه تنها به ایجاد ناراحتی های زیادی در زندگی خود می انجامد بلکه فرایند سالخوردگی را تسریع می کند.