کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

عینک آفتابی فلزی

عینک آفتابی فلز که چشم را در نور قوی محافظت می کند. استفاده از این نوع لنز می تواند اشعه ماوراء بنفش و اشعه مادون قرمز را متوقف کند، و رنگ محیط خارجی تغییر نمی کند. فقط شدت نور تغییر می کند، مثل یک آسمان ابری، احساس راحتی و راحتی دارد.
نور خورشید قوی حاوی مقدار زیادی اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز است که ممکن است قرنیه، لنز و حتی فوندوس چشم را آسیب برساند. استفاده از یک جفت عینک آفتابی می تواند بخشی از نور را مسدود یا جذب کرده و باعث تحریک چشم شود.
در سال های اخیر، با توجه به اهمیت سلامت، بسیاری از مردم دوست دارند عینک های آفتابی را در تابستان گرم بخورند تا تحریک خورشید را کاهش دهند. بعضی از مردم دوست دارند از آن به عنوان دکوراسیون استفاده کنند. ما عینک های آفتابی متنوعی داریم و می توانیم با توجه به نیازهای مختلف انتخاب کنیم.
با سبک فلز کلاسیک، عینک آفتابی فلز ما هرگز از نفوذ سقوط نخواهد کرد. قاب براق و نازک نقره ای دارای دو پل بینی، و همچنین پد های قابل تنظیم بینی و نکات معبد استات برای راحتی بیشتر است. برای تکمیل شورش در داخل این عینک آفتابی خاکستری را اضافه کنید.
ساخت و ساز در قاب بسیار متفاوت با هر عینک آفتابی یا سایش چشم است. قاب از لایه های نازک از فولاد ضد زنگ خام بدون پوشش و یا پوشش به عنوان مخالف ریخته گری ساخته شده است.
کارخانه ما یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان درگیر در عینک آفتابی فلزات عمده فروشی است. علاوه بر این، ما عینک های آفتابی فلزی ما را در چین به بسیاری از کشورها و مناطق صادر کرده ایم. خوش آمدید به عینک های آفتابی سفارشی و فلزی با ما.