کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

عینک آفتابی اقدامات حفاظت
- Apr 22, 2017 -

مهم نیست که شما جمع آوری عینک آفتابی خود را، مطمئن شوید که به خاطر داشته باشید که آینه مواجه است تا.

1: تاشو. در طراحی قاب، معمولا با سمت چپ پاها آینه اولین خورده و سپس در سمت راست.

2: انتخاب کنید و می پوشند. در این عملیات از زمان، به استفاده از هر دو دست به کار، را به معبد در امتداد موازی گونه به جهت چیدن.

3: در مورد تمیز کردن. با یک پارچه عینک های ویژه برای پاک کردن. اما توصیه نمی خشک پاک، بنابراین آسان برای پوشیدن یک لنز. بهترین برای شستشو با آب، و سپس با استفاده از یک حوله کاغذی برای خشک کردن آب و سپس با استفاده از پارچه عینک برای از بین بردن آن است. نگه دارید دست در روند پاک کردن و پس از پاک کردن طرف از آینه. اقدام به نور، و یا آسان به آسیب لنز و قاب.

4: تنظیمات به طور منظم. پس از پوشیدن یک دوره از زمان، قاب ممکن است تغییر شکل، باعث فشار بر بینی و گوش و لنز آسان به دست است. شما می توانید خود را ثابت و یا به فروشگاه برای تنظیم.

5: در مورد قرار دادن. زمان کوتاه به جای لنز باید محدب، و یا آسان برای پوشیدن گل، در حالی که اجتناب با انواع مواد شیمیایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، دارو و مخاطبین دیگر. بلکه برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید و درجه حرارت بالا. اگر برای مدت طولانی قرار داده شده، پس از آن با عینک را در جعبه عینک پیچیده می شود.

من امیدوارم که شما با توجه به تعمیر و نگهداری روزانه از عینک آفتابی، تا که به بهتر عینک آفتابی مراقبت، به گسترش زندگی از عینک آفتابی.