کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

پوشش ضد UV
- Apr 22, 2017 -

یکی از علل جدی ترین بیماری های چشم است: اشعه ماوراء بنفش. بسته به فرکانس و طول موج، UV به دو دسته تقسیم می شوند: UVA و UVB.

به عنوان یک مکانیسم محافظ چشم طبیعی، مردم چشم قرنیه می توانید تمام اشعه ماوراء بنفش B بیشتر از اشعه ماوراء بنفش A در حال جذب و، هنوز هم یک بخشی از UVA خواهد عدسی چشم برسد. جذب طولانی مدت از UVA ممکن است به آب مروارید از طریق قرنیه منجر شود، مقدار کمی از برای رسیدن به شبکیه چشم بنفش A می تواند به دژنراسیون ماکولا شبکیه منجر شود، و دژنراسیون ماکولا توسط افراد مسن بیش از سن 65 دلیل اصلی برای کوری ایجاد می شود. قرار گرفتن در معرض طولانی به نور ماوراء بنفش شدید می تواند باعث سرطان چشم یا کراتیت اکتینیک، که سوختگی شبکیه می شود. این وضعیت اغلب در زمستان آفتابی خارج از آفتابی رخ می دهد، برف نشان دهنده حساسیت به نور خورشید است، که اغلب کور برف نامیده می شود.

عینک آفتابی دارای یک پوشش مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خوب است که اشعه UV از بین می برد و شما باید اطمینان حاصل شود که عینک آفتابی خود را قادر به فیلتر کردن دو UVS. عینک آفتابی باید میزان نشان می دهد که عینک آفتابی می توانید حفاظت در برابر UV را فراهم، و آنچه شما نیاز دارید 100٪ محافظت شده است.