کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

عینک آفتابی مد

عینک آفتابی مد با کیفیت بالا از بین بردن نور ماوراء بنفش در طیف، کاهش نور مستقیم، افراد احساس راحتی، و از بین بردن یا کاهش نور منعکس شده.
عینک آفتابی مد محصولات مراقبت از چشم است که چشم آسیب ناشی از نور شدید خورشید جلوگیری است. با بهبود مواد و سطح فرهنگی مردم عینک های آفتابی به عنوان لوازم جانبی ویژه برای زیبایی یا سبک شخصی استفاده می.
کره چشم ما اشعه ماوراء بنفش به راحتی جذب و آسیب ناشی از اشعه ماوراء بنفش برای چشم نامرئی است. عینک آفتابی باید همیشه برای محافظت از چشم پوشیده.
روح بخشیدن ضخیم خطوط گرد شدگی و نوار بالا بیش از پل مشخصه غریب می افزاید. نه تنها عینک آفتابی فوق العاده شیک و لوازم جانبی است، اما آنها یک راه آسان برای ایجاد یک بیانیه.
برای نگاه بیشتر محصول الهام فریم های رنگ روشن را امتحان کنید. اگر شما پیشانی باریک و jawline قوی این فریم می توانید عرض را به پیشانی خود را اضافه کنید و نرم کردن چانه خود را. عینک آفتابی مد ایده آل برای خانم ها اعتماد به نفس است که مایل به تجربه با خود نگاه، نگاه شکل عینک آفتابی بزرگ با یک جفت بالا waisted شلوارک و بلوز رنگی درخشان.
کارخانه ما یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان در عینک آفتابی مد فروشی مشغول است. علاوه بر این، ما صادر شده ما عینک آفتابی مد محصولات ساخته شده در چین برای بسیاری از کشورها و مناطق. عمده فروشی سفارشی و عینک های آفتابی مد با ما خوش آمدید.
توجه داشته باشید:
پاک کردن با دستمال مخصوص عینک. پس از آن آسان است به لنز با این حال, خشک مالش, توصیه نمی شود. بهترین شستشو با آب و سپس استفاده از یک حوله کاغذی به آب خشک و سپس پاک کردن آن را با یک پارچه است. دست را با دست نگه دارید و کنار آینه پاک حین wiping. عمل باید نور باشد، در غیر این صورت آن به راحتی لنز و قاب آسیب خواهد شد.