کارخانه عینک ونژو یوگنیا

کالا با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، که منبع اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > دربارهی ما


تاریخ ما

کارخانه عینک Wenzhou Eugenia در عینک های آفتابی کیفیت متمرکز شده است و چشم انداز برای بیش از 15 سال در چین تولید شده است. ما به عنوان یک عملیات کوچک آغاز کردیم، اما در حال حاضر تبدیل به یکی از تامین کنندگان پیشرو در صنعت چشم در چین شده است.


کارخانه ما

کارخانه عینک Wenzhou Eugenia در Wenzhou واقع شده است و عینک آفتابی تخصصی، عینک های خواندن، زنجیره های عینک، پاک کننده لنز، کیت های تعمیر عینک و غیره قرار دارد. با تجربه و تیم حرفه ای. ما محصولات خود را به بسیاری از کشورها و مناطق سراسر جهان صادر کردیم، به ویژه ایالات متحده آمریکا، انگلیس، ژاپن و غیره. محصولات ما از محبوبیت در میان مشتریان ما لذت ببرید. ما از استقبال مشتریان بیسبال و همکاری برای سود دوجانبه خوش آمدید.公司大门照.jpg公司大门照.jpg

محصول ما

کارخانه عینک آفتابی Wenzhou Eugenia محصولات شامل موارد زیر است:

1، عینک آفتابی

2، خواندن عینک

3، عینک حزب

4، زنجیرهای عینک

5، پاک کننده لنز

6، کیت تعمیر عینک

ما محصولات عینک فروشی را در سراسر جهان به طیف گسترده ای از شرکت های در سراسر جهان عرضه می کنیم، از سازمان های بزرگ چند ملیتی تا شرکت های خصوصی کوچک.

بسته بندی

گواهی ما

ما همیشه احساس می کنیم که تمام موفقیت شرکت ما به طور مستقیم با کیفیت محصولات ما ارائه می شود. آنها با بالاترین الزامات کیفیت مطابقت دارند، همانطور که در Sedex 4، BSCI، FDA و سیستم کنترل کیفیت دقیق ما مطرح شده است.

تجهیزات تولید

ابزار آزمایش

بازار تولید

ما مشتریان از بازار داخلی و خارج از کشور داریم. تیم فروش می تواند به زبان انگلیسی مسلط برای ارتباط خوب صحبت کند. بازار اصلی ما:

آمریکای شمالی 25.00٪

جنوب اروپا 15.00٪

تیم (بخش فروش، بخش QC، طراح و غیره)

4.jpg

ما داریم

کارخانه Eugenia Eyewear علاوه بر محصولات قالب دار موجود ما همچنین می تواند محصولات با توجه به نقاشی ها یا نمونه های مشتریان خود تولید کند. ما کیفیت محصول را به طور انتقادی برای هر مرحله در طول تولید کنترل می کنیم.


22 سال تجربه تجارب و 15 سال تجربه صنعتی با همه در یک راه حل
-1200 طرح جدید هر ساله منتشر شده است
-BSCI و حسابرسی کارخانه SEDEX
- آزمایشگاه داخلی برای کنترل کیفیت انطباق به منظور مطابقت با اروپا و استاندارد آمریکا
خط تولید، 100٪ قبل از بسته بندی بازرسی شده است
عالی ارتباط با سرویس عیب یابی service@eugenia7.com